Odżywki białkowe dla kobiet - wszystko co powinnaś o nich wiedzieć.

Powszechnie wiadomo, że aktywność fizyczna w połączeniu z właściwą, odpowiednio zbilansowaną dietą, stanowią swego rodzaju klucz otwierając drzwi do pięknego, szczupłego i – co najważniejsze - zdrowego ciała. Nic więc dziwnego, że spora ilość pań pragnących pozbyć się dodatkowych kilogramów zaczyna trenować na własną rękę lub też uczestniczy w wybranych zajęciach sportowych, takich jak chociażby popularny fitness. Jak się jednak okazuje, istnieją proste, a zarazem skuteczne sposoby umożliwiające zwiększenie efektywności ćwiczeń. Jednym z nich są odżywki białkowe.

Jeden rodzaj odżywek?

Odżywki dla sportowców to produkty, które – zdaniem sporej ilości pań – przeznaczone są wyłącznie dla mężczyzn, gdyż pomagają one w zwiększeniu masy mięśniowej. Ile w tym prawdy? Tak naprawdę powyższe stwierdzenie ma mało wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście na runku dostępne są produkty stworzone w celu przyspieszenia wzrostu masy mięśniowej, jednak w praktyce nie brak tu także produktów opracowanych z myślą o szybszym spalaniu tłuszczu. Dobrym przykładem suplementów pozwalających pozbyć się zbędnych kilogramów są m.in. odżywki na bazie białka.

Działanie białka

Mięśnie, podobnie zresztą jak całe nasze ciało, wymagają odpowiedniej ochrony. Wspomniana ochrona powinna natomiast zostać zwiększona bezpośrednio po wysiłku fizycznym. Właśnie z tego powodu warto sięgnąć po suplementy takie jak białko serwatkowe, które z powodzeniem przyspieszy regenerację i rozwój mięśni. Warto dodać, że – w praktyce – spalanie tłuszczu jest procesem czasochłonnym, a efekty nie są widoczne po kilku dniach. Regularne spożywanie odżywki białkowej nie tylko przyspieszy, ale dodatkowo przedłuży czas trwania tego procesu. Ponadto picie opisywanego suplementu diety odczuwalnie zmniejsza uczucie głodu i zarazem niweluje chęć spożywania słodyczy.

Jaką odżywkę  białkową wybrać?

Jak wspominaliśmy na wstępie, wybór odżywek dostępnych na polskim rynku jest naprawdę szeroki. Tyczy się to również białka dla sportowców. Jednak odżywka odżywce nierówna. Po którą z nich powinny sięgnąć panie pragnące zmaksymalizować efekty ćwiczeń? Produktem godnym polecenia jest wyrób marki ONLY FOR WOMEN. Dlaczego? Ponieważ został on opracowany specjalnie z myślą o działaniu na organizm kobiet. Na szczególną uwagę zasługuje również jego skład. W odżywce wspomnianej firmy nie znajdziemy bowiem ani grama cukru, a nawet co więcej nie zawiera również szkodliwych sztucznych słodzików jak aspartam, które można licznie znaleźć w innych odżywkach białkowych dostępnych na rynku! To, że wspomniany suplement nie zawiera cukru nie oznacza jednak, iż produkt nie posiada przyjemnego smaku. Wręcz przeciwnie, suplementy ONLY FOR WOMEN rozpieszczą twoje kubki smakowe w sposób absolutnie naturalny, gdyż są one słodzone stewią.

Artykuły

15 paź 2017
Zdrowie, a stosowanie suplementów .

Zdrowie, a stosowanie suplementów .

Czy stosowanie suplementów diety jest zdrowe? Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania odżywek? Na co powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze suplementów. O tym dowiecie się właśnie po przeczytaniu artykułu.

Więcej
12 paź 2017
Suplementy diety, a walka z cellulitem !

Suplementy diety, a walka z cellulitem !

Suplementy diety, a cellulit? Czy jest to powiązane? W jaki sposób można zredukować cellulit lub zapobiegać jego powstawaniu stosując produkty bogate w proteiny - tego dowiecie się z niniejszego artykułu.

Więcej
10 paź 2017
W jaki sposób wykorzystywać suplementy i odżywki białkowe w popularnych dietach .

W jaki sposób wykorzystywać suplementy i odżywki białkowe w popularnych dietach .

W dzisiejszym artykule doradzamy w jaki sposób można włączyć suplement białkowy do diet oraz dlaczego w ogóle warto stosować tego typu suplementy.

Więcej

Przepisy

17 paź 2017
Oszukany sernik truskawkowy (dwuskładnikowy)

Oszukany sernik truskawkowy (dwuskładnikowy)

Chciałabyś skosztować smaczny torcik, a brak Ci pomysłu na jego przygotowanie? Może nie lubisz piec, a marzy Ci się tort? W takim razie dzielimy się z wami pomysłem na.....torcik z sernika o smaku truskawkowym!

Więcej
13 paź 2017
Wegańskie naleśniki kokosowe.

Wegańskie naleśniki kokosowe.

Dzisiaj publikujemy przepis na wegańskie naleśniki z mąki kokosowej. BEZ JAJEK | BEZ MLEKA –> BEZ LAKTOZY | BEZGLUTENOWE | WEGAŃSKIE Smacznego ;)

Więcej
12 paź 2017
Potreningowy koktajl białkowo-owocowy!

Potreningowy koktajl białkowo-owocowy!

Jak skończysz swój trening to najlepiej jest do 30 min spożyć wartościowy posiłek, dlatego publikujemy dzisiaj smaczny i szybki w przyrządzaniu koktajl, wprost idealny właśnie na posiłek po treningu!

Więcej